Alois Hernick
(Wien 1870-1939) "Gebirgslandschaft", links unten signiert A Hernick, Öl auf Karton, ca. 39 x 30 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
25.11.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 110,-
Alois Hernick
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 25.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2015 |