Janos Z. Molnar *
(Czerwenka 1880-1960 Budapest)"Pfingstrosen", rechts unten signiert Molnar Z. Janos, Öl auf Leinwand, ca. 56 x 69 cm, oval gerahmt, Rahmen etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
25.11.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Janos Z. Molnar *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 25.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2015 |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena: