Brillantdamenring
Weißgold 585, 11 Neu- und Altschliffbrillanten zus. ca. 0,90 ct, 4,6 g, RW 54øG4
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
25.11.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 280,-
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Brillantdamenring
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 25.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2015 |