Sekretář v renesančním stylu
dřevo, dýhované, hnědě mořené, hranolový sektretář stojí na odnímatelném, černě lakovaném podnoží, sekretář obsahuje po stranách čtyři zásuvky, uprostřed zásuvku, skřínku se třemi zásuvkami a nad ní zásuvku, čela zásuvek zdobena intarzovanými kostěnými destičkami, severní Itálie, konec 19. století, celkové rozměry 108 x 90 x 30 cm, podnoží novodobé (Zí)
28.11.2015 - 14:00
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 38.000,-
Sekretář v renesančním stylu
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |