Kazeta na šití
dřevo, dýhované ořechovou dýhou, geometrická intarzie kosočtverců, hranolový tvar s šikmou odklápěcí deskou s jehelníčkem, uvnitř tapeta a drobné zásuvky, střední Evropa, kolem 1800, 15,5 x 33 x 29 cm, otřeno, lehce poškozené dýhy (Zí)
28.11.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 8.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Kazeta na šití
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |