Stojící Avalokitéšvara
bronz, ryté detaily, zbytky zlacení a polychromie, Tibet, 18. - 19. století, výška 32 cm (Su)
28.11.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 130.000,-
CZK 100.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 65.000,-
Stojící Avalokitéšvara
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |