Sluneční rovníkové hodiny
mosaz, škály stříbřené, kruhový tvar, uprostřed kompas, v původní dřevěné etui přiložena vodováha, označeno papírovým štítkem výrobce: Josef Rospini K. K. hof Drechsler u. Opticus in Wien, 2. pol. 19. století, průměr hodin 15 cm, etue 6 x 17,5 x 17,5 cm (Zí)
28.11.2015 - 14:00
CZK 35.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 22.000,-
Sluneční rovníkové hodiny
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |