Lithyalinový flakon
červené hyalitové sklo, hnědá mramorovaná lazura, kulovité, jedenáctiboké, fazetované tělo, nízká zátka, zlacená linka, sklovina Harrachovské sklárny, rafinace Friedrich Egermann, kolem 1835, výška 7,5 cm, lehce poškozené hrany (Zí)
28.11.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 18.000,-
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Lithyalinový flakon
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |