Košík s květy
porcelán, pestrá malba kytice v košíku na mramorovém stole, sign. K. Paul, porcelán zn. Berlín, 2. pol. 19. století, 19 x 28 cm, dřevěný zlacený rám v empírovém stylu (Zí)
28.11.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 11.000,-
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 11.000,-
Košík s květy
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |
Položky z jiných aukcí
- ** - Jugosl. - Partie Dubl. ca. 1945/1961 mit div. mittl. Sätzen u. Einzelw.,
- Kristian Klepsch *