Dekorativní žardiniéra
porcelán, pestře malovaný, oválná prořezávaná mísa na čtyřech lvích tlapách, ucha ve tvaru beraních hlav, na plášti oválné medailony s pestře malovanými ptáčky, uvnitř malba krajiny s pasoucími se ovečkami, Míšeň, modrá značka mečů pod glazurou, 2. pol. 19. století, 38 x 22 cm, výška 19 cm, lehce poškozeno - dva rohy berana (Zí)
28.11.2015 - 14:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Dekorativní žardiniéra
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |