Čís. položky 469

Porcelánový šestramenný lustr

porcelán, pestře malovaný, střed ve tvaaru vázy, šest esovitých ramen zakončených elektrifikovanými svíčkami, v horní řadě tři drobná ramena s plastickými ptáčky, lustr zdoben plastickými, pestře malovanými kvítky a lístky, zhotoveno v míšeňském stylu, Drážďany, modrá tištěná značka, počátek 20. století, výška 100 cm, průměr 70 cm, lehce poškozeno, nefunkční elektrifikace (Zí)

28.11.2015 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 70.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 45.000,-

Porcelánový šestramenný lustr

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 28.11.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 21.11. - 28.11.2015