Pár dekorativních flakonů
porcelán, pestře malovaný a zlacený, jehlancový tvar, ve spodní části v rozích plastiky muzicírujích andílků, nad nimi bohaté plastické rozviliny, Jacob Petit, Paříž, modrá značka pod glazurou, 2. pol. 19. století, výška 29,5 cm, restaurováno (Zí)
28.11.2015 - 14:00
CZK 35.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 22.000,-
Pár dekorativních flakonů
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |