Alegorie léta a podzimu
porcelán, pestře malovaný, kruhová, rokokově malovaná základna, ležící putti se srpen a sedící putti s hrozny vína, Míšeň, modrá značka mečů pod glazurou, číslo modelu 1236, konec 19. století, výška 25 cm, restaurováno - noha, ruka, srp (Zí)
28.11.2015 - 14:00
CZK 45.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 36.000,-
Alegorie léta a podzimu
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |