Váza s víkem ve stylu art deco
keramika, krakelovaná smetanová glazura, šestiboký baňatý tvr, na plášti stylizovaná geometrická malba, Hubert Kovařík, černě malovaná značka HKo, kolem 1925, výška 27 cm, restaurované víčko (Zí)
28.11.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 17.000,-
CZK 22.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 17.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |