Palládium země české
stříbro, zlacené, kopie Pany Marie Staroboleslavské, 22 x 16 cm, zdobená imitacemi drahých kamenů a perel, adjustována v původní dřevěné schránce vyložené sametem o rozměrech 49,5 x 38 cm, dekorativní dvoukřídlá stříbrná mříž, ve spodní části věčné světlo s původní elektrifikací ve stříbrné montáži, čsl. punc 1941 - 49, mistrovská značka JS (Jan Staněk I.) (Ši)
Přiloženo vývozní povolení
28.11.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 24.000,-
CZK 35.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Palládium země české
Přiloženo vývozní povolení
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |