Kříž
zlato, náhrdelník, ateliérový šperk signován Alfred Zalce (1908 - 2003), 700/1000, v. 79,05 g, částečně rhodiováno, v původní velurové etuji, atest punc. úřadu (Ši)
28.11.2015 - 14:00
CZK 150.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 95.000,-
Kříž
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |
Položky z jiných aukcí
- Brillant Anhänger zus. ca. 0,35 ct "Tropfen"
- Brillantring zus. ca. 1,60 ct
- Solitär Brillantring
- KK-Einzelladerbüchse, Mauser - Oberndorf, Mod.: jagdlich abgeändertes Deutsches Sportmodell, Kal.: .22 l. r.,