Kochendörfer Fritz (Mannheim 1871 - 1942)
Párové dětské busty, carrarský mramor, signováno na zadní straně a označeno mosazným štítkem, kolem 1900, výška 10,5 a 11 cm, mramorové podstavce, lehce poškozeno (Zí)
28.11.2015 - 14:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |