Janeček Ota (Pardubičky 1919 - 1996 Praha)
Dívčí akt, signováno a datováno dole uprostřed tužkou Ota Janeček 1963, linoryt/papír, 40 x 23,5 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |