Róna Jaroslav (Praha 1957)
Bez názvu, signováno a datováno vpravo nahoře tužkou Róna 81-2, koláž, 34 x 42 cm, pasparta, sklo, rám (Ní)
28.11.2015 - 14:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Róna Jaroslav (Praha 1957)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |