Heřman Josef (Nladá Boleslav 1900 - 1956 Hradec Králové)
Pijáci, signováno vpravo dole J. Heřman, nedatováno (1938), kombinovaná technika/papír, 30,5 x 41,5 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
Reprodukováno: Baleka J., Josef Heřman, náčrt života a díla, Hradec Králové 1961, obr. 12
28.11.2015 - 14:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |