Svolinský Karel (Svatý Kopeček u Olomouce 1896 - 1986 Praha)
Mikuláš, anděl a čert, monogramováno a datováno KS 51, akvarel/papír fixovaný na kartonu, 23 x 43,5 cm, sklo, rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 5.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.500,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |