Lolek Stanislav (Palonín 1873 - 1936 Uherské Hradiště)
Tetřívci, signováno vpravo dole tužkou St Lolek, barevný lept/papír, 22 x 22 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |