Kremlička Rudolf (Kolín 1886 - 1932 Praha)
Kuřák, signováno a datováno vpravo dole R. Kremlička 1907, kombinovaná technika/papír, 30 x 22 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 34.000,-
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |