Salvendy Frieda (1887 - 1968)
Rybáři na pobřeží, signováno, datováno a popsáno vlevo nahoře Salvendy 1932 Monterosso al Mare, akvarel/papír, 32,5 x 46 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 26.000,-
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Salvendy Frieda (1887 - 1968)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |