Bahr Johann (1859 - ?)
Audience, signováno a datováno vpravo dole J. Bahr 11, akvarel/papír, 49 x 39 cm, sklo, poškozený rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 24.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Bahr Johann (1859 - ?)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |