Oliva Viktor (Nové Strašecí 1861 - 1928 Praha)
Muž v kožešinové čapce, monogramováno vpravo uprostřed VO, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 43 x 28,5 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 24.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |