Jaroš Bohumil (Jičín 1856 - 1924 Praha)
Pohled na Kunětickou horu, signováno vlevo dole Boh. Jaroš, olej/plátno, 50,5 x 72 cm, lehce poškozený rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 10.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |