Haushofer Maximilian - škola (Nymphenburg 1811 - 1866 Starnberg)
Alpská krajina, nesignováno, olej/plátno, 29 x 36 cm, poškozený rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |