Středoevropský malíř 2. poloviny 18. století
Ideální krajina, nesignováno, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 22 x 29,5 cm, poškozený rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |