Rieger Albert (1834 - 1905)
Krajina s horskou bystřinou (Wildbach. Partie aus der Salzkammergut), signováno vlevo dole Alb. Rieger pinx., olej/plátno, 79 x 63 cm, lehce poškozený rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 85.000,-
CZK 90.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 60.000,-
Rieger Albert (1834 - 1905)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |