Brechler Vojtěch (Praha 1826 - 1891 Praha)
Krajina se dvěma zajíci, signováno vpravo dole ABrechler, olej/karton, 21,5 x 13,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |