Haanen Remigius van (Oosterhout 1812 - 1894 Bad Aussee)
Zimní krajina, signováno a datováno vlevo dole R. v. Haanen 1879, olej/plátno, 80 x 70,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 260.000,-
CZK 180.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 120.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |