Heicke Josef (1811 - 1861)
Oslík, signováno vlevo dole Heicke, vpravo dole popsáno a datováno Szeklyhid 856, olej/papírfixovaný na kartonu, 42 x 54 cm, poškozená malba, rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 20.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Heicke Josef (1811 - 1861)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |