Středoevropský malíř 2. poloviny 19. století
Lesní zátiší, popsáno a monogramováno vlevo dole 24/7 A.K. (?), olej/plátno, 15 x 24,5 cm, v minulosti restaurováno, lehce poškozený rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |