Frind August (1852 - 1924)
Zátiší s ovocem, signováno, datováno a popsáno vpravo dole A. Frind 96. München, olej/karton, 18 x 24 cm, poškozený rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Frind August (1852 - 1924)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |