Kozák Václav (Kolín 1889 - 1969 Kolín)
Malostranský motiv, signováno vpravo dole V. Kozák, olej/karton, 60 x 42,5 cm, oboustranná malba, lehce poškozený rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 9.000,-
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |