Bubeníček Ota (Uhříněves 1871 - 1962 Praha)
Březnový déšť, signováno vlevo dole O. Bubeníček, 44 x 49 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 24.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |