Jakub František (Praha 1875 - 1940 Praha)
Podobizna muže, signováno vpravo dole Fr. Jakub, olej/plátno, 45 x 34 cm, rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |