Kulhánek Stanislav (Kladno 1885)
Párové lunety - návrhy pro architekturu, oba návrhy signovány a datovány (vyryto do malby) S. Kulhánek 1908, olej/plátno, 30,5 x 39,5 cm, rámováno, jeden rám poškozen (Šm)
28.11.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 16.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |