Stegl Josef (1895 - 1966)
Motiv z Děčínska, signováno a popsáno vlevo dole Jos. Stegl Tetschen, olej/plátno, 41,5 x 32 cm, rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 22.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Stegl Josef (1895 - 1966)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |