Istler Josef (Praha 1909 - 2000 Praha)
Hlava, signováno vpravo dole Istler, olej/papír, 44,5 x 32 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 45.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |