Perilli Achille (Řím 1927)
Pai, signováno a datováno vlevo dole Perilli 2007, na zadní straně signováno, datováno a popsáno Perilli 2007 Pai, kombinovaná technika/plátno, 20 x 20 cm, sklo, rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Perilli Achille (Řím 1927)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |