Hudeček Antonín (Loucké u Budyně 1872 - 1941 Častolovice)
Mořské pobřeží, signováno vpravo dole Ant. Hudeček, olej/karton, 65 x 97,5 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 90.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 60.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |