Sychra Vladimír (Praha 1903 - 1963 Praha)
Portrét dámy, signováno a datováno vpravo nahoře V. Sychra 1940, na zadní straně razítko "Vystaveno v Mánesu 1940", olej/dřevo, 57 x 44 cm, oboustranná malba, lehce poškozená malba a rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 80.000,-
CZK 120.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 80.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |