Dvořák Bohuslav (Praha 1867 - 1951 Levínská Olešnice)
Krajina se stromy, signováno vpravo dole B. Dvořák, olej/karton, 20 x 28 cm, poškozená malba a rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 50.000,-
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |