Macoun Gustav (Praha 1892 - 1934 Praha)
Zimní krajina, signováno vlevo dole tužkou G. Macoun, olej/karton, 42 x 51,5 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |