Bubeníček Ota (Uhříněves 1871 - 1962 Praha)
Písecké dálky, signováno a datováno vpravo dole O. Bubeníček 13, na zadní straní popsáno autorem "Písecké dálky" Tento obraz jsem namaloval v r. 1913 Ota Bubeníček 1943, olej/plátno, 51,5 x 66,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 36.000,-
CZK 45.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |