Andrej Borisowitsch Kasakov *
(Moskau 1960 geb.) "Erste Sonnenstrahlen", revers signiert, datiert 2002-03, Öl auf Leinwand, 100 x 120 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
04.11.2015 - 16:11
- Vyvolávací cena:
Andrej Borisowitsch Kasakov *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.11.2015 - 16:11 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.10. - 04.11.2015 |