Josef Bramer *
(Wien 1948 geb.) Ohne Titel, Radierung, signiert J. Bramer, E. d. A. Passep. Ausschnitt 42 x 28 cm. gerahmt,
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
04.11.2015 - 15:20
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Josef Bramer *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 04.11.2015 - 15:20 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 24.10. - 04.11.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 120,- -
Vyvolávací cena: