Johann Elias Ridinger
(Arnstadt 1698-1767 Augsburg) Josephus, Kuperstich nach Ridinger, beschriftet, Bildausschnitt 32,5 x 24 cm, Doppelpassepartout, verglast, bronzefarbiger, beschnitzter Holzrahmen, Abzug 19. Jahrhundert, Altersspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
02.11.2015 - 14:55
- Vyvolávací cena:
Johann Elias Ridinger
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 02.11.2015 - 14:55 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 19.10. - 30.10.2015 |
Další objekty umělce
Johann Elias Ridinger, 3 Bilder:
Vyvolávací cena: